2023

02.02 Районний семінар Школи молодого спеціаліста практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО

30.01 Методична та психологічна підтримка психологам та вчителям у зоні воєнних дій в Україні

13.01 Надання методичної та психологічної підтримки психологам та вчителям у зоні воєнних дій в Україні

05.01 Районний семінар Школи молодого спеціаліста практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти

2022

15.12 Районний семінар-практикум у формі тренінгу практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО та ЗПО Салтівського району

13.12 Районний семінар для практичних психологів ЗДО Салтівського району

25.11 Нові технології у новій школі

12.05 Вебінари для практичних психологів

22.02 22 лютого 2022 року методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано та проведено в режимі on-line на платформі ZOOM творчий фестиваль для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «І творчість, і праця, і успіх» (обмін досвідом фахівців психологічної служби, які атестуються) (переглянути повністю).

15.02 15 лютого 2022 року методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. та завідувачем ЗДО №97 Клочко Н.М. організовано в режимі on-line на платформі ZOOM районний семінар для практичних психологів закладів дошкільної освіти Московського району м. Харкова за темою «Профілактика та подолання емоційного вигорання педагогів, як умова покращення психічного здоров’я» (переглянути повністю).

08.02.2022 методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано групову консультацію в режимі on-line на платформі ZOOM для практичних психологів ЗЗСО, які працюють перший рік у Московському районі, за темою «Психологічний супровід педагогічного колективу» (переглянути повністю).

25 січня 2022 року методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. та директором ЗЗСО №141 Кравченко Р.М. організовано в режимі on-line на платформі ZOOM районний семінар-практикум у формі тренінгу для практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти за темою «Тимбілдінг як складова успішної реалізації концепції «Нова українська школа» (переглянути повністю).

25 січня 2022 року методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Тараненко Н.М. та завідувачем ЗДО №55 Бородавка О.А. організовано на платформі ZOOM районний on-line семінар Школи молодого спеціаліста практичних психологів закладів дошкільної освіти за темою «Адаптація дітей дошкільного віку до сучасного соціального простору» (переглянути повністю).

18.01.2022 методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано групову консультацію в режимі on-line на платформі ZOOM для практичних психологів ЗДО, які працюють перший рік у Московському районі, за темою «Організація роботи з розвитку емоційної сфери дітей дошкільників» (переглянути повністю).

18.01.2022 методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано групову консультацію в режимі on-line на платформі ZOOM для практичних психологів ЗЗСО, які працюють перший рік у Московському районі, за темою «Організація роботи з обдарованими дітьми» (переглянути повністю).

18.01.2022 методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано групову консультацію в режимі on-line на платформі ZOOM для соціальних педагогів, які працюють перший рік у ЗЗСО Московського району, за темою «Професійне самовизначення старшокласників» (переглянути повністю).

14.01.2022 методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано групову консультацію в режимі on-line на платформі ZOOM для практичних психологів ЗЗСО, які працюють перший рік у Московському районі, за темою «Професійне самовизначення старшокласників» (переглянути повністю).

14.01.2022 методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано групову консультацію в режимі on-line на платформі ZOOM для соціальних педагогів, які працюють перший рік у ЗЗСО Московського району, за темою «Організація роботи з дітьми девіантної поведінки» (переглянути повністю).

11.01.2022 методист центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організувала проведення on-line на платформі ZOOM групової консультації з питання роботи практичних психологів закладів дошкільної освіти щодо психологічної підготовки дітей до школи (переглянути повністю).

26 жовтня 2021 року методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано в режимі on-line на платформі ZOOM засідання методичного об’єднання соціальних педагогів за темою «Організація змішаної та дистанційної форми роботи соціального педагога» (переглянути повністю).

22.10.2021 методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано групову консультацію в режимі on-line на платформі ZOOM для соціальних педагогів, які працюють перший рік у ЗЗСО Московського району, за темою «Визначення соціального статусу учнів у колективі» (переглянути повністю).

19 жовтня 2021 року методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. та завідувачем ЗДО №112 Тютюнник В.В. організовано в режимі on-line на платформі ZOOM районний семінар для практичних психологів закладів дошкільної освіти за темою «Психологічні аспекти формування комунікативної компетентності у дітей старшого дошкільного віку» (переглянути повністю).

12.10.2021 методист центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організувала проведення on-line на платформі ZOOM групової консультації з питання роботи практичних психологів закладів дошкільної освіти щодо психофізичного розвитку дітей дошкільного віку (переглянути повністю).

05.10.2021 методист центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організувала проведення on-line на платформі ZOOM групової консультації з питання роботи практичних психологів закладів загальної середньої освіти щодо адаптації дітей до умов перебування в освітньому закладі (переглянути повністю).

01.10.2021 методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано групову консультацію в режимі on-line на платформі ZOOM для соціальних педагогів, які працюють перший рік у ЗЗСО Московського району, за темою «Адаптація дітей до умов перебування в освітньому закладі» (переглянути повністю).

30.09.2021 методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано групову консультацію в режимі on-line на платформі ZOOM для практичних психологів, які працюють перший рік у ЗДО Московського району, щодо адаптації дітей до умов перебування в освітньому закладі (переглянути повністю).

21.09.2021 соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти взяли участь у районному семінарі-практикумі «Тимбілдинг як складова успішної реалізації концепції «Нова українська школа» (переглянути повністю)

20 квітня 2021 року методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. та завідувачем ЗДО №115 Турчіною Є.О. організовано в режимі on-line на платформі ZOOM районний семінар-квест для практичних психологів закладів дошкільної освіти за темою «Розвиток позитивного мислення педагогічних працівників» (переглянути повністю).

23 лютого 2021 року методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано та проведено в режимі on-line на платформі ZOOM творчий фестиваль для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «І творчість, і праця, і успіх» (обмін досвідом фахівців психологічної служби, які атестуються) (переглянути повністю).

09.02.2021 методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано групову консультацію в режимі on-line на платформі ZOOM для практичних психологів ЗЗСО, які працюють перший рік у Московському районі, за темою «Професійне самовизначення старшокласників» (переглянути повністю).

05.02.2021 методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано групову консультацію в режимі on-line на платформі ZOOM для практичних психологів ЗДО, які працюють перший рік у Московському районі, за темою «Організація роботи з педагогічним колективом закладу дошкільної освіти» (переглянути повністю).

02 грудня 2021 року методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано в режимі on-line на платформі ZOOM засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти за темою «Розвиток емоційного інтелекту дітей дошкільного віку, як запорука успішної соціалізації» (переглянути повністю).

02 лютого 2021 року методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. та директором ЗЗСО №111 Савинською Л.І. організовано в режимі on-line на платформі ZOOM районний семінар Школи молодого спеціаліста практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти за темою «Профілактика булінгу у шкільному середовищі» (переглянути повністю).

26 січня 2021 року методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. та директором ЗЗСО №144 Задорожною О.М. організовано в режимі on-line на платформі ZOOM районний семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти за темою «Профілактика професійного вигорання педагога шляхом формування позитивного мислення» (переглянути повністю).

19.01.2021 методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано групову консультацію в режимі on-line на платформі ZOOM для соціальних педагогів, які працюють перший рік у ЗЗСО Московського району, за темою «Професійне самовизначення старшокласників» (переглянути повністю).

12 січня 2021 року методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано в режимі on-line на платформі ZOOM засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів загальної середньої освіти за темою «Системний підхід до роботи над науково-методичною проблемою фахівця психологічної служби закладу освіти» (переглянути повністю)

22.12.2020 методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Тараненко Н.М. організовано групову консультацію в режимі on-line на платформі ZOOM для соціальних педагогів, які працюють перший рік у ЗЗСО Московського району, за темою «Організація роботи з дітьми девіантної поведінки» (переглянути повністю)

24.11.2020 року методистом центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Московського району Тараненко Н.М. та завідувачем ЗДО №367 Євміновой А.О. організовано на платформі ZOOM районний on-line семінар Школи молодого спеціаліста практичних психологів закладів дошкільної освіти за темою «Психофізичний розвиток дітей дошкільного віку відповідно до вікової періодизації». (переглянути повністю)

20.11.2020 І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» (переглянути повністю)

27.08.2020 Центром практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради проведено серпневу секцію практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Московського району. (переглянути повністю)

28.05.2020 Онлайн семінар Школи молодого спеціаліста практичних психологів закладів дошкільної освіти «Діагностика та корекція емоційного розвитку дітей 4 – 5 років» (переглянути повністю)

27.05.2020 Центр практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району організував On-Line семінар практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти на платформі Zoom за темою «Кейс здоров’язберігаючих технологій у освітньому процесі» (переглянути повністю)

26.05.2020 Центр практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району організував On-Line засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів загальної середньої та позашкільної освіти на платформі Zoom за темою «Профілактична діяльність практичного психолога у закладах загальної середньої та позашкільної освіти». (переглянути повністю)

23.04.2020 Центр практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району організував на платформі Zoom свято «День ресурсів», яке було присвячено Дню психолога (переглянути повністю)

14.04.2020, 15.04.2020 і 16.04.2020 Центр практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району організував на платформі Zoom конференції з обміну досвідом практичних психологів і соціальних педагогів закладів дошкільної, загальноосвітньої та позашкільної освіти. (переглянути повністю)

25 лютого 2020 року Центр практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради організував та провів творчий фестиваль для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «І творчість, і праця, і успіх» (обмін досвідом фахівців психологічної служби, які атестуються). (переглянути повністю)

18.02.2020 Центр практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради організував та провів методичне засідання соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти на базі комунального закладу «Харківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія» (м. Харків, вул. Фісановича, 4) (переглянути повністю)

18.02.2020 року Центром практичної психології та соціальної роботи на базі ЗДО №70 проведено семінар для практичних психологів закладів дошкільної освіти за темою «Агресивна поведінка дітей дошкільного віку: причини, шляхи подолання» (переглянути повністю)

11.02.2020 Центром практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради організовано групову консультацію для фахівців-стажерів практичних психологів закладів загальної середньої освіти за темою «Професійне самовизначення старшокласників» (переглянути повністю)

29.01.2020 на базі закладу дошкільної освіти №28 відбулося засідання Школи професійної адаптації новопризначених директорів закладів дошкільної освіти за темою «Запровадження системи НАССР в закладі дошкільної освіти». (переглянути повністю)

28 січня 2020 року Центром практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району організовано та проведено методичне об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти за темою «Психологічний супровід дитини з синдромом дефіциту уваги та гіперактивності у закладі дошкільної освіти» на базі дитячого закладу №28 (переглянути повністю)

28.01.2020 Центром практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради організовано робочу зустріч практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти, які атестуються у 2020 році (переглянути повністю)

24.12.2019 року Центр практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради організував засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів загальної середньої та позашкільної освіти на базі ЗЗСО №122 (переглянути повністю)

10.12.2019 року Центром практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району організовано на базі ЗДО №366 засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти за темою «Психологічні особливості статевого виховання дітей дошкільного віку»

02.12.2019 Проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» (переглянути повністю)

20.11.2019 Центром практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району організовано на базі ЗЗСО №140 групову консультацію для практичних психологів, які працюють у ЗЗСО перший рік (переглянути повністю)

12 листопада 2019 року на базі ЗЗСО № 64 відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Московського району м. Харкова за темою «Профілактика булінгу як соціального явища у шкільному середовищі» (переглянути повністю)

05.11.2019 Центром практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району організовано семінар практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Московського району м. Харкова, які працюють перший рік, за темою «Особливості адаптації учнів молодшого шкільного віку до умов навчання в Новій українській школі» (переглянути повністю)

05.11.2019 Центром практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району організовано групову консультацію для соціальних педагогів, які працюють перший рік у закладах загальної середньої освіти району (переглянути повіністю)

05.11.2019 Центром практичної психології та соціальної роботи на базі ЗДО №58 відбувся семінар Школи молодого спеціаліста практичних психологів закладів дошкільної освіти Московського району м.Харкова за темою «Адаптація дітей до умов закладу дошкільної освіти» (переглянути повністю)

22.10.2019 Центр практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради провів методичне засідання соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти. (переглянути повністю)

22.10.2019 Центр практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району організував роботу творчої групи практичних психологів закладів загальної середньої освіти за темою «Встановлення та регулювання міжособистісних стосунків учасників освітнього процесу» (переглянути повністю)

08.10.2019 року Центром практичної психології та соціальної роботи на базі ЗДО №80 відбувся семінар для практичних психологів закладів дошкільної освіти за темою «Особливості розвитку самооцінки та самосвідомості дітей в умовах закладу дошкільної освіти». (переглянути повністю)

08.10.2019 Логопедичний пункт при Управлінні освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради (переглянути повністю)

08.10.2019 Центр практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району організував роботу фокус-групи з числа досвідчених фахівців психологічної служби закладів дошкільної та загальної середньої освіти району (переглянути повністю)

24.09.2019 року Центром практичної психології та соціальної роботи на базі Управління освіти адміністрації Московського району організовано групову консультацію для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО та соціальних педагогів з кандидатом психологічних наук (переглянути повністю)

03.09.2019 Центром практичної психології та соціальної роботи на базі ЗЗСО №167 проведено семінар Школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Нормативна документація практичного психолога та соціального педагога закладу освіти». (переглянути повністю)

16.04.2019 Центр практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради провів засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. (переглянути повністю)

09.04.2019 року на базі Харківської загальноосвітньої школи №122 відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Московського району м. Харкова за темою «Діяльність психологічної служби в рамках Концепції «Нова Українська Школа»». (переглянути повністю)

02.04.2019 року на базі ЗДО №137 відбувся семінар Школи молодого спеціаліста практичних психологів закладів дошкільної освіти Московського району м. Харкова за темою «Психологічна готовність дітей 5-6 років до навчання в школі» (переглянути повністю)

05.03.2019 Центр практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району провело засідання методичного об’єднання соціальних педагогів ЗЗСО (переглянути повністю)

26.02.2019 року Центр практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради організував та провів творчий фестиваль для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «І творчість, і праця, і успіх» (обмін досвідом фахівців психологічної служби, які атестуються) (переглянути повністю)

12.02.2019 у ХЗОШ №56 відбувся семінар Школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів загальної середньої та позашкільної освіти Московського району м. Харкова за темою «Профілактика насильства в сім’ї та закладі освіти, попередження булінгу, протидія торгівлі людьми» (переглянути повністю)

12.02.2019 року на базі ЗДО №28 відбувся семінар для практичних психологів закладів дошкільної освіти за темою «Розвиток пізнавальних процесів дошкільників як запорука успішної адаптації в Новій українській школі» (переглянути повністю)

29.01.2019 року на базі ЗДО №182 проведено засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти Московського району м. Харкова за темою «Психологічний супровід формування та прийняття «Образу-Я» дитини дошкільного віку» (переглянути повністю)

18.12.2018 року на базі ХЗОШ №140 проведено засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Московського району м. Харкова за темою «Психологічна корекція агресивних проявів у дітей шкільного віку» (переглянути повністю)

Відповідно до наказу Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради від 12 листопада 2018 року № 172 проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми» окремо для практичних психологів та соціальних педагогів (переглянути повністю)

27.11.2018 року на базі ЗДО №70 проведено засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти Московського району м. Харкова за темою «Особливості психологічного супроводу дошкільників в умовах інклюзивного навчання»(переглянути повністю)

13.11.2018 року на базі Харківської гімназії № 43 відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Московського району м. Харкова за темою «Профорієнтаційна просвіта підлітків, формування готовності до життєвого самовизначення»(переглянути повністю)

13.11.2018 року на базі ЗДО №198 відбувся семінар Школи молодого спеціаліста практичних психологів закладів дошкільної освіти Московського району м. Харкова за темою «Розвиток здібностей у дітей 5-6 років з проявами обдарованості» (переглянути повністю)

06.11.2018 у ХЗОШ № 98 відбувся семінар Школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів загальної середньої та позашкільної освіти Московського району м. Харкова за темою «Медіація як альтернативний спосіб вирішення конфліктів». (переглянути повністю)

30.10.2018 року на базі ХЗОШ № 167 відбулося засідання методичного об’єднання соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти Московського району м. Харкова за темою «Формування в учнів відповідального ставлення до власного життя через тренінгові форми роботи» (переглянути повністю)

26.09.2018 року на базі Центру практичної психології та соціальної роботи Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради відбувся міський семінар для методистів психологічної служби Управлінь освіти адміністрацій районів м. Харкова за темою «Інтеграція та психологічна реабілітація дітей з посттравматичними стресовими розладами в умовах освітнього простору». (переглянути повністю)

04.09.2018 у Харківському ліцеї №141 відбувся семінар Школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Нормативна документація практичного психолога та соціального педагога закладу освіти».(переглянути повністю)

17.04.2018 у КЗ ХНВК №8 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів загальної середньої та позашкільної освіти Московського району м. Харкова за темою «Професійне самовизначення старшокласників, як запорука успішної профілізації старшої школи» (переглянути повністю)

10.04.2018 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №42 відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Московського району м. Харкова за темою «Формування навичок усвідомленого батьківства у старшокласників». (переглянути повністю)

27.03.2018 року на базі Харківської гімназії №144 проведено засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Московського району м. Харкова за темою «Розвиток лідерських здібностей в рамках діяльності учнівського самоврядування» (переглянути повністю)

06.03.2018 в ЗДО №336 відбувся семінар Школи молодого спеціаліста практичних психологів закладів дошкільної освітиМосковського району м.Харкова, які працюють перший рік, за темою «Розвиток уяви та фантазії дітей 5-6 років через художньо-творчу діяльність» (переглянути повністю)

27.02.2018 року на базі Харківського ліцею №141 відбулося засідання методичного об’єднання соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти Московського району м. Харкова за темою «Профілактика агресивної поведінки як соціально-педагогічна проблема»(переглянути повністю)

23.02.2018 року на базі ХЗОШ №123 відбувся творчий фестиваль для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «І творчість, і праця, і успіх» (обмін досвідом фахівців психологічної служби, які атестуються). (переглянути повністю)

13.02.2018 року на базі Дошкільного навчального закладу №375 проведено районний семінар практичних психологів ЗДО Московського району м.Харкова на тему «Психологічна складова у формуванні толерантного середовища в закладах дошкільної освіти в умовах інклюзивного навчання». (переглянути повністю)

23.01.2018 року на базі ЗДО №292 проведено засідання районного методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти Московського району м. Харкова за темою: «Робота практичного психолога з педагогічним колективом закладу як запорука психологічного здоров’я дошкільнят». (переглянути повністю)

16.01.2018 у приміщенні Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради відбулась нарада фахівців психологічної служби. (переглянути повністю)

28.11.2017 року на базі ДНЗ №366 проведено засідання районного методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти Московського району м.Харкова за темою: «Розвиток міжособистісних відносин дошкільників» (переглянути повністю)

14.11.2017 року на базі Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Благовіст» відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Московського району м. Харкова. (переглянути повністю)

07.11.2017 в ЗДО №100 відбулося засідання Школи молодого спеціаліста практичних психологів закладів дошкільної освітиМосковського району м.Харкова, які працюють перший рік, за темою «Творча самореалізація дошкільника засобами художньої діяльності». (переглянути повністю)

07.11.2017 у ХЗОШ №124 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів загальної середньої та позашкільної освіти Московського району м. Харкова за темою «Організація роботи психологічної служби з педагогічним колективом». (переглянути повністю)

24 жовтня 2017 року на базі ХЗОШ №167 відбулося засідання методичного об’єднання соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова за темою «Соціально-педагогічні особливості роботи з учнями з особливими освітніми потребами». (переглянути повністю)

10 жовтня 2017 року на базі Дошкільного навчального закладу №182 проведено районний семінар практичних психологів ДНЗ Московського району м.Харкова на тему«Соціалізація дошкільників 3-го року життя в умовах дошкільного навчального закладу з метою формування соціального досвіду дітей». (переглянути повністю)

26 вересня 2017 року на базі ХЗОШ №143 відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова за темою «Психологічні особливості роботи з учнями з особливими освітніми потребами». (переглянути повністю)

05 вересня 2017 у ХЗОШ №122 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Нормативна документація практичного психолога та соціального педагога закладу освіти». (переглянути повністю)

11 квітня 2017 року на базі ХЗОШ №140 відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м.Харкова за темою «Розвиток пізнавальної сфери молодших школярів як запорука успішного включення у навчально-виховний процес». (переглянути повністю)

04 квітня 2017 у ХГ №23 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби загальноосвітніх навчальних закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Тривожність як основний чинник дезадаптації учнів». (переглянути повністю)

28 березня 2017 року на базі ХГ №43 відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова за темою «Формування стратегії безпечної поведінки дітей, як шлях попередження насилля над ними».(переглянути повністю)

14 березня 2017 в ДНЗ №148 відбулося засідання Школи молодого спеціаліста практичних психологів дошкільних навчальних закладів Московського району м.Харкова, які працюють перший рік, за темою «Розвиток емоційної сфери дошкільнят як запорука психологічного здоров'я дитини». (переглянути повністю)

28 лютого 2017 року на базі ХЗОШ №167 відбулося засідання методичного об’єднання соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова за темою «Формування сімейного простору, як запорука безпечного соціального розвитку дитини» (переглянути повністю)

21 лютого 2017 року в Управлінні освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради відбувся круглий стіл для практичних психологів та соціальних педагогів навчальних закладів Московського району м. Харкова за темою «І творчість, і праця, і успіх» (переглянути повністю)

16 лютого 2017 р. фахівці психологічної служби Московського району на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відвідали семінар-практикум «Методика складання корекційно-розвивальних програм» (обмін досвідом у формі майстер-класу). (переглянути повністю)

14 лютого 2017 р. на базі Дошкільного навчального закладу №124 проведено районний семінар практичних психологів ДНЗ Московського району м. Харкова на тему«Використання елементів казкотерапії як один зі шляхів корекційно-розвивальної роботи практичного психолога». (переглянути повністю)

24 січня 2017 року на базі ДНЗ №366 проведено засідання районного методичного об’єднання практичних психологів дошкільних навчальних закладів Московського району м. Харкова за темою«Вербальне насильство, як загроза психічному та психологічному здоров’ю дитини». (переглянути повністю)

06.12.2016 в ДНЗ №112 відбулося засідання школи молодого спеціаліста секція практичні психологи дошкільних навчальних закладів Московського району м.Харкова, які працюють перший рік за темою «Розвиток комунікативних навичок педагогів». (переглянути повіністю)

22 листопада 2016 року на базі ДНЗ №366 проведено засідання районного методичного об’єднання практичних психологів дошкільних навчальних закладів Московського району м. Харкова за темою«Психологічний супровід дошкільників з психологічної готовності до школи» (переглянути повністю)

08.11.2016 року на базі ХЗОШ №139 відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова (переглянути повністю)

01.11.2016 у КЗ «ХСШ» №3 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби загальноосвітніх навчальних закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Організація шкільної служби порозуміння в загальноосвітньому навчальному закладі».(переглянути повністю)

25.10.2016 року на базі ХГ №43 відбулося засідання методичного об’єднання соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова за темою «Особливості проведення соціальним педагогом соціометричних досліджень».(переглянути повністю)

18.10.2016 року на базі Дошкільного навчального закладу №270 проведено районний семінар практичних психологів ДНЗ Московського району м. Харкова на тему:«Психологічний супровід обдарованих дітей в дошкільному навчальному закладі». (переглянути повністю)

27.09.2016 на базі ХПНВК «Благовіст» відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова за темою «Розвиток емоційно-вольової сфери молодших школярів» (переглянути повністю)

06.09.2016 у ХЗОШ №58 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Нормативна документація практичного психолога та соціального педагога закладу освіти». (переглянути повіністю)

12 квітня 2016 року на базі ХСШ №177 відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м.Харкова за темою «Використання елементів арт-терапії в корекційно-розвивальній роботі працівників психологічної служби». (переглянути повністю)

05 квітня 2016 року на базі ХЗОШ №138 відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова, які працюють перший рік за темою «Психологічні передумови успішної адаптації учнів у 5 класі».(переглянути повністю)

22 березня 2016 року на базі НВК «Благовіст» відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова (переглянути повіністю)

01 березня 2016 року в ДНЗ №115 відбулося засідання школи молодого спеціаліста секція практичні психологи дошкільних навчальних закладів Московського району м. Харкова (переглянути повністю)

23 лютого 2016 року на базі ХЗОШ №103 відбулося засідання методичного об’єднання соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова за темою «Соціально-педагогічні аспекти діяльності шкільної служби порозуміння» (переглянути повністю)

9 лютого 2016 року на базі ДНЗ № 366 проведено семінар практичних психологів дошкільних навчальних закладів Московського району м. Харкова за темою«Розвиток пізнавальних процесів дітей дошкільного віку з використанням ІКТ» (переглянути повністю)

26 січня 2016 року на базі ДНЗ№366 проведено засідання районного методичного об’єднання практичних психологів дошкільних навчальних закладів Московського району м. Харкова за темою: «Формування стратегії безпечної поведінки та розвиток емоційного інтелекту у дітей дошкільного віку як шлях попередження сексуального насильства над ними» (переглянути повністю)

24.11.2015 на базі ХЗОШ №167 відбулося засідання методичного об’єднання соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова (переглянути повністю)

10.11.2015 року на базі Дошкільного навчального закладу №117 проведено районний семінар практичних психологів ДНЗ Московського району м. Харкова на тему«Вплив страхів на розвиток дитини». (переглянути повністю)

03 листопада 2015 року на базі ХЛ №141 відбувся районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова (переглянути повністю)

27 жовтня 2015 року на базі ДНЗ № 366 проведено засідання районного методичного об’єднання практичних психологів дошкільних навчальних закладів Московського району м. Харкова за темою«Психологічний супровід дітей, які мають ознаки обдарованості». (переглянути повністю)

13 жовтня 2015 року на базі ХГ №144 проведено районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова за темою «Роль психологічної служби в попередженні конфліктів у шкільному середовищі» (переглянути повністю)

08.09.2015 у ХЗОШ №31 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Нормативна документація практичного психолога та соціального педагога закладу освіти». (переглянути повністю)

20.04.2015 в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися V психологічні читання за темою «Планета «Психологія» очима старшокласників (науково-дослідний аспект)» (переглянути повністю)

24.03.2015 в ХЗОШ №140 відбулося засідання районного методичного об'єднання практичних психологів ЗНЗ за темою "Вплив гендерних стереотипів на особистісні прояви сучасних школярів" (переглянути повністю)

10.03.2015 в ХЗОШ №64 відбувся районний семінар практичних психологів ЗНЗ та соціальних педагогів за темою "Теоретичні підходи до профілактики агресивної поведінки учнів" (переглянути повністю)

24.02.2015 в ЗОШ №140 відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання соціальних педагогів за темою: «Соціально-педагогічний супровід дітей «групи ризику».(переглянути повністю)

17.02.2015 в управлінні освіти відбулася нарада-презентація творчих досвідів працівників психологічної служби району (переглянути повністю)

10.02.2015 року на базі Дошкільного навчального закладу №58 проведено районний семінар практичних психологів ДНЗ Московського району м. Харкова на тему«Збереження психічного здоров’я педагогічних працівників закладу».(переглянути повністю)

05.02.2015 Зображувальна діяльність дошкільника має безпосередній вплив на розвиток сенсорних процесів, образного мислення, уяви. Саме для їх розвитку найбільше підходить дошкільний вік, а образотворча діяльність являє для цього великі можливості, так як знаходиться в тісній взаємодії з загальним розвитком дитини, оскільки в процесі зображення бере участь не та чи інша окрема функція, а їх комплекс в цілому (переглянути повністю)

27 січня 2015 року на дошкільного навчального закладу № 366 проведено засідання методичного об'єднання практичних психологів ДНЗ Московського району м. Харкова на тему «Психологічний супровід дітей відповідно до програми навчання та виховання дітей 2-7 років «Дитина»»(переглянути повністю)

23.12.2014 в ЗОШ №142 відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання практичних психологів за темою: «Психологічна робота з дітьми у конфліктний та постконфліктний період»(переглянути повністю)

09 грудня 2014 року на базі ХЗОШ №122 проведено районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова (переглянути повністю)

02.12.2014 в ДНЗ №336 відбулося засідання школи молодого спеціаліста секція практичні психологи дошкільних навчальних закладів Московського району м. Харкова (переглянути повністю)

25.11.2014 в ЗОШ №138 відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання соціальних педагогів за темою: «Педагогічна робота з дітьми у конфліктний та постконфліктний період» (переглянути повністю)

11.11.2014 року на базі Дошкільного навчального закладу №33 проведено районний семінар практичних психологів ДНЗ Московського району м. Харкова на тему«Психофізичний розвиток дітей раннього віку» (переглянути повністю)

04.11.2014 у ХЗОШ №56 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Формування навичок протидії негативного тиску середовища у дітей підліткового віку»(переглянути повністю).

29 жовтня 2014 Події, що відбуваються зараз в нашій країні важко назвати райдужними. Їх вплив на психіку людини можна характеризувати як негативний, депресивно-пригничуючий (переглянути повністю)

21 жовтня 2014 на базі КЗ "ХСШ №33" відбувся районний семінар практичних психологів ЗНЗ та соціальних педагогів за темою "Роль і діяльність психологічної служби у формуванні гендерночуттєвого навчального закладу" (переглянути повністю)

09.09.2014 у ХЗОШ №97 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Нормативна документація практичного психолога та соціального педагога закладу освіти».(переглянути повністю)

27.08.2014 року в ХГ №144 відбулося серпневе секційне засідання методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів (переглянути повністю)

29.04.2014 в ХЗОШ №138 відбулося засідання районного методичного об’єднання соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів за темою «Робота соціального педагога з людиною, яка знаходиться у кризових ситуаціях». (переглянути повністю)

Багато хто з прогресивних батьків сьогодні переймається розвитком інтелекту власної дитини. Коли починати навчання? Чому і як вчити? Як умови в сім'ї впливають на здібності дитини? Що може порушити природній процес розвитку і як зменшити ризики? Чи правильно ми робимо, розмовляючи з дитиною по-дорослому/на двох мовах одразу; пропонуючи їй самостійно пізнавати світ/справлятися з труднощами; навчаючи в 2-3 роки читанню/лічбі; оточуючи іграшками/мультфільмами? (переглянути повністю)

08 квітня 2014 року на базі Дошкільного навчального закладу №440 проведено районний семінар практичних психологів ДНЗ Московського району м. Харкова на тему «Консультативна діяльність практичного психолога в умовах дошкільного навчального закладу».(переглянути повністю)

01.04.2014 у ХЗОШ №167 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Особливості психолого-педагогічного супроводу підлітків 12-13 років, які мають ознаки обдарованості» (переглянути повністю).

З метою сприяння розвитку професійних навичок практичних психологів щодо психологічного супроводу дітей с ознаками обдарованості під час навчально-виховного процесу 27.03.2014 в ХЗОШ №97 відбулося засідання районного методичного об’єднання практичних психологів (переглянути повністю)

11 березня 2014 року в ДНЗ №367 відбулося засідання школи молодого спеціаліста секція практичні психологи дошкільних навчальних закладів Московського району м. Харкова, які працюють перший рік за темою «Розвиток мовлення та пізнавальних здібностей у дітей старшого віку». (переглянути повністю)

11 березня 2014 року на базі ПНВК «Бізнес-гімназія» проведено районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова на тему «Психологічні методи розкриття поняття «свобода вибору» як основного прояву особистості. Зв’язок свободи вибору з відповідальністю» (переглянути повністю).

04.03.2014 в ХЗОШ №111 відбулося засідання районного методичного об’єднання соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів за темою «Створення соціально-перетворюючих та профілактичних розвивальних програм» (переглянути повністю).

25 лютого 2014 року на базі ЗНЗ №42 відбувся районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Московського району м. Харкова на тему «Особливості організації навчальної діяльності працівників психологічної служби». (переглянути повністю)

25.02.2014 року на базі Дошкільного навчального закладу № 174 проведено районний семінар практичних психологів ДНЗ Московського району м. Харкова за темою «Вплив психогімнастичних та релаксаційних вправ на загальний психофізичний та інтелектуальний розвиток дітей 3-5 років».(переглянути повністю)

18.02.2014 в ХЗОШ №142 відбулась нарада-презентація творчих досвідів працівників психологічної служби навчальних закладів району. У 2013/2014 році атестацію проходять 12 фахівців, з яких: 4 практичних психологи ЗНЗ та ПНЗ... (переглянути повністю)

26.11.2013 у ХГ №144 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Вплив взаємовідносин в учнівському колективі на особистісний розвиток дітей 11-12 років» (переглянути повністю)

19.11.2013 в ХЗОШ №122 відбулося засідання районного методичного об’єднання практичних психологів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за темою «Організація шкільної служби порозуміння в загальноосвітньому навчальному закладі». (переглянути повністю)

19.11.2013 в ДНЗ №70 відбулося засідання школи молодого спеціаліста секція практичні психологи дошкільних навчальних закладів Московського району м. Харкова (переглянути повністю)

05 листопада 2013 року на базі ЗНЗ №103 відбувся районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Московського району м. Харкова на тему «Сформованість емоційної сфери першокласників як запорука успішної адаптації молодших школярів у навчальному закладі»(переглянути повністю)

29.10.2013 року на базі Дошкільного навчального закладу №182 проведено районний семінар практичних психологів ДНЗ Московського району м. Харкова на тему «Розвиток емоційно-вольової сфери у дітей 5-6 років».(переглянути повністю)

З метою сприяння розвитку професійних навичок соціальних педагогів щодо роботи з формування та збереження психологічного здоров’я учасників навчально-виховного процесу 08.10.2013 в Харківському ліцеї №141 відбулося засідання районного методичного об’єднання соціальних педагогів (переглянути повністю)

01.10.2013 в ДНЗ №366 відбулося методичне об’єднання практичних психологів дошкільних навчальних закладів за темою: «Шляхи формування психологічного здоров'я учасників навчально-виховного процесу» (переглянути повністю)

З метою сприяння розвитку професійних навичок практичних психологів щодо роботи з формування та збереження психологічного здоров’я учасників навчально-виховного процесу 24.09.2013 в ХЗОШ №64 відбулося засідання районного методичного об’єднання практичних психологів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за темою «Шляхи формування психологічного здоров’я учасників навчально-виховного процесу».(переглянути повністю)

10.09.2013 у ХГ №23 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Нормативна документація практичного психолога та соціального педагога закладу освіти». (переглянути повністю)

23.04.2013 в ЗОШ №143 відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання практичних психологів за темою: «Аналітичний напрямок, як основна структурна одиниця в професійній діяльності практичного психолога». (переглянути повністю)

23.04.2013 відбулося методичне об’єднання практичних психологів дошкільних навчальних закладів за темою: «Психологічний супровід реалізації Базової програми «Я у світі» у дошкільному навчальному закладі» (переглянути повністю)

09.04.2013 року в ЗОШ №8 відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання соціальних педагогів за темою: «Конфлікти в шкільному колективі та їх розвязання».(переглянути повністю)

02.04.2013 року на базі Дошкільного навчального закладу № 292 проведено районний семінар практичних психологів ДНЗ Московського району м. Харкова на тему «Психофізичний розвиток дітей 3-5 років».(переглянути повністю)

19.02.2013 року на базі Дошкільного навчального закладу № 317 проведено районний семінар практичних психологів ДНЗ Московського району м. Харкова на тему «Розвиток комунікативних навичок у дітей 3-5 років» (переглянути повністю)

05 лютого 2013 року на базі ХЗОШ №58 було проведено районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Московського району м. Харкова на тему «Психологічний супровід підлітків при переході до середньої школи».(переглянути повністю)


29.01.2013 в ЗОШ №56 відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання соціальних педагогів за темою: «Створення сприятливих умов для соціальної адаптації учнів-пільговиків в закладі освіти». (переглянути повністю)

23.01.2013 Триває районний етап міського професійного конкурсу «Вихователь року – 2013» номінація «Практичний психолог». До участі у конкурсі надано 10 заявок (ДНЗ № 28, 58, 79, 97, 112, 117, 174, 182, 292, 366).(переглянути повністю)

22.01.2013 в ХСШ №33 відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання практичних психологів за темою: «Взаємозв’язок розвитку пізнавальної активності та пізнавального інтересу учнів».(переглянути повністю)

18.12.2012 у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №137 Харківської міської ради» відбулось засідання Школи молодого практичного психолога дошкільного навчального закладу за темою «Розвиток емоційної сфери дітей 3-4 років».(переглянути повністю)

04.12.2012 у Харківському ліцеї №141 відбувся черговий семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Підвищення мотивації до навчання у учнів 6 класів».(переглянути повністю)

20 листопада 2012 року на базі Дошкільного навчального закладу № 97 проведено районний семінар практичних психологів ДНЗ Московського району м. Харкова на тему «Вплив сімейного виховання на інтелектуальну готовність дитини до школи» (переглянути повністю)

З метою сприяння розвитку професійних навичок практичних психологів та соціальних педагогів щодо роботи з батьками 25.09.2012 на береговій навчальній базі ХДЮКМ відбулося засідання районних методичних об’єднань практичних психологів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, соціальних педагогів, практичних психологів дошкільних навчальних закладів за темою «Підвищення психологічної культури батьків як засіб гармонійного розвитку дитини"(переглянути повністю)

18.09.2012 у ХЗОШ №139 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Нормативна документація практичного психолога та соціального педагога закладу освіти».(переглянути повністю)

29 серпня 2012 відбулося серпневе секційне засідання районних методичних об’єднань практичних психологів та соціальних педагогів. Це традиційний захід, на якому підводяться підсумки роботи за минулий навчальний рік і намічаються основні цілі і завдання на новий навчальний рік.

28 серпня 2012 відбулося секційне засідання міської серпневої конференції методистів з психологічних служб, керівників РМО практичних психологів закладів освіти за темою: «Роль і місце психологічної служби у формування здоров`язберігаючого простору»

16 травня 2012 року в ХОПДЮТ (вул. Сумська, 37) відбувся ІХ обласний зліт педагогів-тренерів та підлітків-інструкторів програми «Рівний-рівному». Від Московського району участь у зльоті прийняв агітаційний гурт ХЗОШ №122 під керівництвом вчителя біології Олійник Л.М. та практичного психолога Товстик І.В. Виступ агітаційного гурту закликав всіх учасників заходу до відповідального ставлення та збереження психологічного і фізичного здоров’я молоді...(переглянути повністю)

15 травня 2012 року в дошкільному навчальному закладу № 292 проведено районний семінар практичних психологів ДНЗ Московського району м. Харкова на тему «Психологічна допомога дитині, яка пережила втрату одного з батьків » (переглянути повністю)

24 квітня 2012 року на базі Краснокутського дендропарку Центром практичної психології та соціальної роботи управління освіти було проведено районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Московського району м. Харкова на тему «Роль психологічної служби закладів освіти в підвищенні рівня згуртованості колективу».(переглянути повністю)

24 квітня 2012 в РУО відбудеться районний семінар психологічної служби закладів освіти за темою "Роль психологічної служби закладів освіти в підвищенні рівня згуртованості колективу"

20 квітня 2012 року в Палаці студентів Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» відбулася церемонія нагородження учасників і переможців обласного фестивалю професійної майстерності «Вихователь року» у 2012 році, який проводився під патронатом Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Харківської міської ради та відповідно до комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери. (переглянути повністю)

19 квітня 2012 у Будинку Вчителя відбувся ІІІ обласний Психологічний форум для працівників психологічної служби Харківського регіону, присвячений Всеукраїнському дню практичного психолога, за темою «Виклики суспільства до сучасного практичного психолога» (переглянути повністю)

10.04.2012 в ДНЗ №39 відбулося засідання школи молодого спеціаліста секція практичні психологи дошкільних навчальних закладів Московського району м. Харкова, які працюють перший рік за темою «Вікові особливості психічного розвитку дітей дошкільного віку та їх врахування при проведенні навчально-виховних заходів» (переглянути повністю)

03.04.2012 в ХГ №43 відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання соціальних педагогів за темою: «Школярі та сучасні підліткові субкультури» (переглянути повністю)

27.03.2012 на базі дошкільного навчального закладу №411 Дзержинского району відбулись показові розвивальні заняття практичних психологів у рамках проведенняобласного фестивалю професійної майстерності «Вихователь року». Від Московського району у номінації «Практичний психолог дошкільного навчального закладу» заняття проводила Дьякова Вікторія Дмитрівна, практичний психолог ДНЗ №85 (переглянути повністю)

13.03.2012 в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №123 Харківської міської ради Харківської області проведено семінар практичних психологів та соціальних педагогів Московського району м. Харкова, які працюють перший рік, за темою “Профорієнтаційна робота в школі – шлях у майбутнє підлітка”(переглянути повністю)

21 лютого 2012 року на базі Дошкільного навчального закладу № 454 проведено районний семінар практичних психологів ДНЗ Московського району м. Харкова на тему «Формування адекватної самооцінки, образу «Я» у дітей дошкільного віку». (переглянути повністю)

21.02.2012 в ЗОШ №128 відбулось засідання районного методичного об'єднання практичних психологів ЗНЗ за темою : "Консультаційний напрямок роботи практичного психолога". (переглянути повністю)

14.02.2012 відбулося методичне об’єднання практичних психологів дошкільних навчальних закладів за темою: «Агресивність та її прояви в житті дитини». (переглянути повністю)

24.01.2012 в ЗОШ № 139 відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання соціальних педагогів за темою: «Правові основи організації діяльності соціального педагога». (переглянути повністю)

27 грудня 2011 року на базі Харківської гімназії № 43 проведено районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Московського району м. Харкова на тему «Використання психологічних технологій в проблемних ситуаціях».(переглянути повністю)

13.12.2011 у ХЛ №141 відбулося засідання районного методичного об'єднання практичних психологів ЗНЗ за темою "Попередження насильницьких дій у родині та навчально-виховному закладі"(переглянути повністю)

13.12.2012 у ДНЗ №28 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби ДНЗ за темою "Формування у дітей 5-6 років мотиваційної готовності до навчання в школі"

01.11.2011 у ХЗОШ №31 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Організація роботи з дітьми, які опинилися в кризових ситуаціях»(переглянути повністю)

25 жовтня 2011 року в ДНЗ № 375 відбувся семінар практичних психологів дошкільних навчальних закладів Московського району за темою: « Розвиток комунікативної сфери дітей 3-4 років шляхом систематичних психокорекційних занять у дошкільному навчальному закладі » (переглянути повністю)

18 жовтня 2011 року на базі ЗНЗ № 97 було проведено районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Московського району м. Харкова на тему «Психологічна готовність до навчання в школі як профілактика дезадаптації учнів» (переглянути повністю)

З метою визначення підходу до формування професійної компетентності працівника психологічної служби системи освіти 27.09.2011 на береговій навчальній базі ХДЮКМ відбулися засідання районних методичних об’єднань практичних психологів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, соціальних педагогів, практичних психологів дошкільних навчальних закладів за темою «Підвищення рівня професійної компетентності працівника психологічної служби, (переглянути повністю)

13.09.2011 у В(З)Ш №5 відбувся семінар школи молодого спеціаліста психологічної служби закладів освіти Московського району м. Харкова за темою «Нормативна документація практичного психолога та соціального педагога закладу освіти».(переглянути повністю)

29 серпня 2011 відбулося серпневе секційне засідання методичних об’єднань практичних психологів та соціальних педагогів. Це традиційний захід, на якому підводяться підсумки роботи за минулий навчальний рік і намічаються основні цілі і завдання на новий навчальний рік. (переглянути повністю)

19.04.2011 в ДНЗ № 85 відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання практичних психологів за темою: «Вплив розлучення батьків на психосоматичний стан дитини».

Метою засідання були: аналіз теоретичних аспектів роботи практичного психолога; подовження колективного пошуку шляхів роботи з дошкільниками яки опинилися в ситуації розлучення батьків; впровадження нових засобів організації роботи практичного психолога. (переглянути повністю)


12 квітня 2011 року на базі ЗНЗ № 30 було проведено районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова на тему «Формування у підлітків навичок здорового способу життя». (переглянути повністю)


05.04.2011 в ЗОШ № 128 відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання соціальних педагогів за темою: «Організація роботи з сім’єю - як один з напрямків діяльності соціального педагога». Метою засідання були аналіз теоретичних аспектів роботи соціального педагога з сім’єю; сприяння розвиткові професійних навичок та впровадження нових технологій у роботі соціальних педагогів з родиною. (переглянути повністю)


15.03.2011 в ДНЗ №137 відбувся семінар практичних психологів дошкільних навчальних закладів за темою «Корекція психофізичного розвитку дітей 3-4 років шляхом екологічного виховання». (переглянути повністю)

Кiлькiсть переглядiв: 2400